Wyślij sobie za DARMO - GRY na Twoje LG

Tylko tu znajdziesz doskonałe gry, które wyślemy Ci za darmo. Co więcej - nie musisz znać się na podłączaniu telefonu do komputera. Nasze gry wyślemy bezpośrednio na Twój telefon!
To bardzo proste! Wystrczy że wybierzesz grę, którą chcesz ściągnąć. Na odpowiedniej stronie (lub korzystając z bannerów poniżej) wystarczy podać swój numer, a natychmiast wyślemy Ci grę CAŁKOWICIE ZA DARMO, prosto na Twój telefon. Oczywiście możesz wysłać gry na dowolny inny numer (koledze, koleżance, komu tylko chcesz).

Oto, co mamy dla Ciebie:

1. Miss 2010
To gra, w której zaopiekujesz się swoją wirtualną koleżakną. Gra daje ogrom możliwości. Zaczynamy od początku z podstawowymi ubraniami, tanim mieszkaniem i bez pieniędzy na koncie. Z czasem znajdujemy pracę i zaczynamy zarabiac pieniądze.
Świat staje przed nami otworem. Kupujemy większe mieszkanie,szalejemy w sklepach z ciuchami, jeździmy na zagraniczne wycieczki, no i zakochujemy się w jednym z chłopaków.
Miss 2010, to kontynuacja gry MISS WAPSTER - zobacz koniecznie nową, wspaniałą grafikę i nowe opcje!


2. Odpicuj Furę
To dla odmiany coś dla prawdziwych mężczyzn! Wyruszasz ze swoim gratem na wyścigi. Za wygraną kasę robisz tuning swojego auta, dodajesz spojlery, naklejki, doładowujesz silnik itp. Jak zarobisz większą kasę, możesz kupić nowe fury, a nawet przygarnąć przyjaciółkę :)
Ścigaj się i wygrywaj! Bądź prawdziwym mężczyzną!


3. Moja Rybka
Prawdziwe akwarium w Twoim telefonie, i to całkowicie za darmo! Awoje akwarium możesz dowolnie urządzać. Dokupuj kolejne ryby, dbaj o ich zdrowie, karm. Możesz nawet się z nimi bawić, scigając się motorówką, czy próbowac złapać na wędkę! Jak będziesz dobry, to może zdobędziesz RoboRybę!4. Strip Rentgen
Sprawdź co, On/Ona ma pod ubraniem! Tego do tej pory nie było. Przy pomocy komórki możesz zajrzeć komuś pod ubbranie! Doskonała aplikacja do robienia dowcipów wstydliwym znajomym. Oczywiście całkowicie za DARMO.


5. Rentgen
Rentgen w twojej komórce! Teraz to możliwe. Zmień swoją komórkę w aparat rentgenowski. Będziesz mógł prześwietlać ciało! Zaszokuj swoich znajomych. Aplikacja jest dostepna oczywiście za DARMO.


6. Piardofon
Dzięki naszej aplikacji zrobisz znajomym wspaniałe psikusy! Żarty, nie bedą może wyszukane ale za to śmieszne! A o to przecież chodzi! Piardofon wspaniale pierdzi, beka a czasem puści nawet pawia! Może to zrobić z ukrycia! Wystarczy, że ustawisz czas po jakim odtworzy wybrany dźwięk! Wystarczy teraz położyć telefon i czekać na efekty!